Pharma Group

ACUSON P500

Ultrazvukový systém ACUSON P500™,

Siemens Healthineers skonštruoval kompaktný a výkonný ACUSON P500™, prenosný ultrazvukový systém, ktorý vybaví lekárov výkonným radom klinických aplikácií priamo pri lôžku. Je to vaša základná platforma na vyhodnotenie klinických prejavov, uľahčenie presnej diagnózy a asistenciu pri postupoch v núdzovej a kritickej starostlivosti. ACUSON P500 tiež ponúka edíciu intrakardiálnej echo kardiografie (ICE), ktorá integruje zobrazovacie schopnosti rodiny ACUSON AcuNav™ katétrov do systému ACUSON P500.

Vlastnosti a výhody:

ACUSON P500 zlepšuje kvalitu obrazu vďaka exkluzívnej korekcii pohybu a rozmanitej škále aplikácií a funkcií navrhnutých špeciálne pre vašu oblasť odbornosti a potrieb. S inovatívnou technológiou Siemens Healthineers je kvalita obrazu prvoradá.

Znížte pohybové artefakty a šum a súčasne zvýšte citlivosť farieb pomocou technológie Dynamic PersistenceAuto Flash Artifact Suppression.

Vizualizujte jemné variácie tkaniva pomocou vylepšenia kontrastu tkaniva Dynamic TCE™.

Vylepšite anatomické detaily pomocou pokročilého priestorového zloženia SieClear™ a optimalizujte snímky jedným tlačidlom pomocou ultrazvukovej technológie TEQ™

Využite technológiu vaskulárneho vylepšenia (VE) Clarify™, ktorá jedinečne využíva informácie o výkonovom Dopplerovom prietoku na zlepšenie zobrazovania v režime B.

Rýchlejšie skenovanie:

ACUSON P500 ponúka širokú škálu inovatívnych aplikácií, vďaka ktorým sú diagnostické a terapeutické vyšetrenia menej komplikované a viac štandardizované. Exkluzívne automatizované riešenia dostupné iba s ACUSON P500 zlepšujú čas skenovania, urýchľujú pracovný tok a zvyšujú prevádzkovú efektivitu.

Vykonajte širokú škálu vyšetrení pomocou aplikácie Stress Echo, ktorá vytvára užívateľom definované protokoly a ponúka flexibilné formáty kontroly a vizuálnu analýzu.

Zlepšite presnosť a reprodukovateľnosť s balíkom na zrýchlenie pracovného toku eSie Measure™, prvou aplikáciou, ktorá poskytuje automatizované merania pre rutinné echo vyšetrenia.

Znížte čas školenia, variabilitu zručností a prevádzkové chyby s protokolom eSieScan™, jedinečným poloautomatickým riadeným pracovným postupom určeným na automatizáciu a zjednodušenie rutinných úloh.

Zlepšite viditeľnosť pomocou funkcie Needle Visualization Enhancement, ktorá využíva jedinečné viaclúčové priestorové zlučovanie a ďalšie optimalizačné techniky pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu, najmä pri strmších uhloch.

Využite širokú škálu sônd, ktoré pokrývajú viacero aplikácií. Znížte šum pre čistotu obrazu a minimalizujte artefakty spôsobené technikou ablácie pomocou novo vyvinutého konektora katétra SwiftLink™ pre ACUSON P500.

ACUSON P500 s menším pôdorysom v preplnenom technologickom prostredí ponúka aj edíciu intrakardiálnej echokardiografie (ICE), ktorá integruje zobrazovacie schopnosti rodiny katétrov ACUSON AcuNav™ do systému ACUSON P500.

Využitie ultrazvukových katétrov 10F & 8F ACUSON AcuNav poskytuje vizualizáciu srdcovej anatómie, katétrov a zariadení v srdci v reálnom čase a vytvára 3D obrysy srdcových komôr pomocou katétra SoundStar®.


ACUSON P500 umožňuje spoľahlivé a rýchle zobrazovanie tým, že ponúka novú a priekopnícku špičkovú zobrazovaciu technológiu. Poskytuje štandardizované, vysokokvalitné obrázky s väčšou hĺbkou, jasnejším rozlíšením okrajov a väčšou variabilitou tkaniva. Vhodné pre klinické obrázky.


Technológia Clarify Vascular Enhancement (VE).

Technológia Clarify™ VE je adaptívna analýza v reálnom čase, pixel po pixeli, implementovaná prostredníctvom jednoduchého, časovo úsporného používateľského rozhrania, ktoré poskytuje viacero úrovní objasnenia na optimalizáciu rozlíšenia kontrastu tkaniva a definície tkaniva a steny ciev podľa preferencií používateľa. Technológia Clarify VE je dostupná na všetkých zakrivených a lineárnych sondách.

Syngo Arterial Health Package (AHP)

Syngo® Arterial Health Package poskytuje lekárovi možnosť merať hrúbku karotickej intimy (CIMT) a možnosť odkazovať na normatívne tabuľky, ktoré boli validované a publikované v recenzovaných štúdiách. Informácie sú určené ako jednoduchý nástroj na komunikáciu s pacientmi o relatívnom stave ich kardiovaskulárneho systému.

eSie Measure Workflow Acceleration Package

Balík na zrýchlenie pracovného toku eSie Measure™ je prvou inovatívnou aplikáciou, ktorá poskytuje poloautomatické merania pre rutinné echo vyšetrenia, čím zvyšuje efektivitu a konzistentnosť pre koncových používateľov. Balík eSie Measure, založený na vedomostnej báze viac ako tisícky expertmi sledovaných dátových súborov, zlepšuje presnosť a reprodukovateľnosť.
Rádiologická ambulancia - prístroje / ACUSON P500
Rádiologická ambulancia - prístroje / ACUSON P500
Rádiologická ambulancia - prístroje / ACUSON P500
Rádiologická ambulancia - prístroje / ACUSON P500

Napíšte nám

overovací kód
Rádiologická ambulancia
Rádiologická ambulancia
Rádiologická ambulancia
Rádiologická ambulancia
Kontaktujte nás +421 2 5249 3757