Pharma Group

Prístroje

                                                                                               Váš dôveryhodný partner pre dodávku a servis USG zariadení Siemens Healthineers

V neustále sa vyvíjajúcom prostredí zdravotnej starostlivosti je prvoradé zostať na čele technológie. Siemens Healthineers je priekopníkom v poskytovaní špičkových medicínskych riešení a náš záväzok ako vášho spoľahlivého zástupcu zaisťuje bezproblémový prístup k najnovším ultrazvukovým (USG) zariadeniam spolu s bezkonkurenčnými službami. V Pharma Group, a.s. sme hrdí na to, že sme vaším dôveryhodným partnerom pre dodávku a servis USG zariadení Siemens Healthineers, čím prispievame k napredovaniu zdravotnej starostlivosti na Slovensku.

Bezkonkurenčná odbornosť:

Ako váš vyhradený zástupca vám prinášame množstvo vedomostí a odborných znalostí v oblasti medicínskej techniky. Spoločnosť Siemens Healthineers je známa svojimi inováciami a odhodlaním zlepšovať starostlivosť o pacientov a túto víziu zdieľame. Náš tím sa skladá z vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí rozumejú zložitosti prístrojov Siemens Healthineers USG, čím zaisťujú, že dostanete tie najpresnejšie informácie a pomoc.

Najmodernejšie produkty:

Siemens Healthineers je synonymom pre špičkovú technológiu a sme hrdí na to, že môžeme poskytnúť prístup k ich najmodernejším USG zariadeniam. Od pokročilých zobrazovacích možností až po ergonomický dizajn sú tieto zariadenia navrhnuté tak, aby spĺňali rôznorodé potreby zdravotníckych pracovníkov. Náš záväzok dodávať tieto vysokokvalitné produkty odráža naše odhodlanie zlepšovať diagnostické schopnosti a v konečnom dôsledku zlepšovať výsledky pacientov.

Komplexné služby:

V Pharma Group, a.s. naše služby presahujú rámec dodávky zariadení Siemens Healthineers USG. Veríme v podporu dlhodobých vzťahov poskytovaním komplexných služieb a podpory. Náš tím je vybavený na to, aby zvládol inštaláciu, školenia a priebežnú údržbu, čím zaistí, že vaša investícia bude naďalej optimálne fungovať počas celého životného cyklu. Náš záväzok poskytovať špičkové služby je dôkazom našej oddanosti vášmu úspechu.

Zákaznícky orientovaný prístup:

Pochopenie jedinečných potrieb našich klientov je jadrom našej obchodnej filozofie. Sme hrdí na to, že si zachovávame zákaznícky orientovaný prístup a prispôsobujeme naše služby vašim špecifickým požiadavkám. Či už ste malá klinika alebo veľké zdravotnícke zariadenie, máme odborné znalosti na to, aby sme vás previedli výberovým procesom a poskytovali nepretržitú podporu s cieľom maximalizovať výhody prístrojov Siemens Healthineers USG vo vašej zdravotníckej praxi.

Spoľahlivosť a dôvera:

V rýchlo sa meniacom svete zdravotnej starostlivosti sa o spoľahlivosti nedá vyjednávať. Ak si vyberiete Pharma Group, a.s. ako svojho zástupcu pre Siemens Healthineers, môžete sa spoľahnúť, že ste partnerom spoľahlivej a renomovanej organizácie. Chápeme kritickú povahu diagnostického zobrazovania a sme odhodlaní poskytovať vám nástroje a podporu potrebnú na poskytovanie výnimočnej starostlivosti o pacienta.

.

Kontaktujte nás +421 2 5249 3757