Pharma Group

  •  

Naše aktivity

 

Naša spolupráca s Ošetrovateľským centrom a Slnečným domom - Senior box 2018/2019

Ošetrovateľské centrum a Slnečný dom Humenné poskytuje svoje služby v oblasti starostlivosti o chorých a ohrozených seniorov. Kombinuje rôzne spôsoby ošetrovateľskej a sociálnej pomoci, nepretržitú sesterskú, lekársku a sociálnu starostlivosť. Cieľom projektu Senior box je v predvianočnom odbobí obdarovať chorých a bezvládnych seniorov užitočnými a praktickými darčekmi. 

Aj tento rok sme sa do projektu Senior box aktívne zapojili a pomohli sme po celom Slovensku rozviesť 2500 darčekov nádeje. S plným nasadením našich zamestnancov sme balíčky doručili načas v hektickom predvianočnom období.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 20.12.2018

 


Jesenný kongres SOTS s našou účasťou (18. - 20.10.2017)

Tohtoročný kongres Slovenskej ortopedickej a traumatologickej spoločnosti sa niesol v znamení 30. výročia Ortopedického oddelenia v Žiline, preto hádam nikoho neprekvapí, že práve Žilina bola hostiteľom tejto odborno vzdelávacej akcie. Od 18. do 20. októbra 2017 sa v hoteli Holiday Inn v Žiline stretli odborníci z celého Slovenska a nechýbali ani zahraniční hostia.

Naša spoločnosť sa stala generálnym partnerom podujatia. Prezentovali sme naše produkty nielen z oblasti ortopédie, ale ponúkali sme odbornej verejnosti široké portfólio našich produktov. Žilinský kongres bol pre nás úspešný z mnohých pohľadov. Tešíme sa opäť o rok !


 

Sme členom skupiny SK+MED

Asociácia SK+MED vznikla v roku 1999 ako záujmové združenie právnických osôb - výrobcov a distribútorov zdravotníckeho materiálu a zdravotníckej techniky. Naša spoločnosť je plnohodnotným členom SK+MED od roku 2006 a pravidelne sa aktívne zúčastňuje na činnosti asociácie. Zdieľame presvedčenie, že vysoko kvalitné a cenovo prístupné zdravotnícke pomôcky významne prispievajú k bezpečnosti a dobrému stavu pacientov a k zlepšeniu systému zdravotnej starostlivosti. S nami prichádza zdravie nie je len fráza, ale ukrýva skutočnú a nepretržitú snahu, priniesť na slovenský trh najmodernejší zdravotnícky materiál, ktorý bude bezpečný a cenovo dostupný.

Sme presvedčení, že len vysoko profesionálne služby pridávajú skutočnú hodnotu nášmu podnikaniu. To, čo robíme, robíme v súlade so všeobecne platnými etickými princípmi a v súlade s Etickým kódexom.


 

Podporujeme slovenskú vodnopólovú extraligu

V zdravom tele zdravý duch! Naša dlhoročná podpora tohoto krásneho vodného športu vyústila do pozície, kde sme sa stali generálnym partnerom slovenskej extraligy mužov. Od roku 2012 sme hrdým partnerom PHARMA GROUP vodnopólovej extraligy.


 

Pomáhame tam, kde je to dôležité (Magna Deti v núdzi)

Náš svet nekončí hranicami Slovenska. Humanitárna organizácia Magna Deti v núdzi nás prvý krát oslovila v roku 2011. Zbierku materiálnej pomoci pre Južný Sudán vtedy doplnila aj naša zásielka zdravotníckeho materiálu. Spolupráca sa opakovala aj v roku 2013 a v roku 2016. Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.  


 

Podporujeme dobré myšlienky

Sme hrdí na to, že sme mohli podporiť vydanie unikátnej odbornej publikácie "Zlomeniny pätovej kosti", ktorej autorom je MUDr. Vladimír Popelka, PhD.. Publikácia vyšla začiatkom roku 2017 vo vydavateľstve Herba a je určená študentom lekárskych fakúlt a lekárov postgraduálneho štúdia. Vydavateľstvo pripravilo aj anglickú elektronickú verziu tejto publikácie, ktorá je verejne dostupná na stránkach vydavateľstva Herba.

Kontaktujte nás +421 2 5249 3757